Kaip ir kiekvienais metais, artėjant sausio 13-ąjai dienai, Sietlo lietuvių bendruomenės nariai rinkosi pagerbti kovotojus už laisvę ir sausio 13-osios
LR generalinis konsulatas Los Andžele sukvietė lietuvius ir Lietuvos draugus į žygį, skirtą paminėti Sausio 13-ajai.