Rudenišką šeštadienį Sietlo bendruomenė tradiciškai vėl rinkosi į lietuvių kapines Roslyn, WA. Mirusiuosius pagerbėme uždegdami žvakutes, giedodami giesmes, tylos minute
Santa Monikos paplūdimyje drauge su gausiai susibūrusiais tautiečiais ir jų draugais himną giedojome plazdant Didžiajai Vienybės Trispalvei! Šiemet giedant himną,
Kai nebuvome užtikrinti, kad jau suradome Joninių šventės lokaciją, pravėrėme savo mašinos langus ir išgirdome dainuojančius balsus. Supratome, kad nepasiklydome
Praeitą savaitę Joninių šventė praūžė ne tik per Lietuvą. Smagiai šią šventę atšventė ir Los Andželo apylinkėse gyvenantys lietuviai. Prieš keletą metų Los Andželo lietuvių bendruomenėje šią tradiciją pradėjo lietuvių choras “Los Angelai”, o po to Joninių organizavimą